Sitemize Hoş Geldiniz ------Sitemizdeki Konu Sayısı 1400'ün üzerine çıkmıştır Bir çok deney ve araştırma konularımız sizin ilginizi çekebilir SİTEDE ARAMA YAPMAK İÇİN YANDAKİ ARAMA KUTUSUNU KULLANIN Aşağıdaki kayan resim menüsüne de İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK konuları ekleyeceğim

Doğal Böcek Kovucu Malzemeler

2 yorum


Bir kaç değişik böcek kovucu doğal yağlar kombine edersek farklı kimyasalların farklı böcekler tarafından itilip, böylece daha etkin bir itici sağlarsınız. Eğer büyük miktarda böcek kovucu yapıyorsanız, bu nedenle 10-20 parça taşıyıcı yağ veya alkol ile 1 yarı esansiyel yağ karışımı,% 5-10 oranında uçucu yağ kullanın.

Küçük bir toplu kullanım için:
10-25 damla esansiyel yağların (toplam)
2 yemek kaşığı taşıyıcı yağ veya alkol
Isırma böceklerin (sivrisinek, karasinek, kene, pire) karşı iyi çalışan uçucu yağlar:
tarçın yağı (sivrisinek)
limon okaliptüs veya düzenli okaliptüs yağı (sivrisinek, kene ve bitler)
citronella yağı (sivrisinek ve ısıran sinekler)
hint yağı (sivrisinek)
portakal yağı (pire)
gül sardunya (kene ve bitler)
Güvenli taşıyıcı yağlar ve alkoller şunlardır:
zeytinyağı
ayçiçek yağı
herhangi bir diğer yemeklik yağ
hamamelis
votka


Doğal Böcek Kovucu Tarif

Esansiyel yağ taşıyıcı yağ veya alkol ile karıştırın. Hassas göz çevresini önlemek için dikkatli kullanarak, deri ya da giyim üzerine doğal sinek kovucu sprey doğal ürün, yaklaşık bir saat sonra veya yüzme veya egzersiz sonrası yeniden uygulamak gerekir. Itici Kullanılmayan doğal böcek ısı veya güneş ışığından uzak, karanlık bir şişede saklanabilir. Eğer isterseniz, ürünün tutarlılığı değiştirmek için yağı, aloe vera jel ile kombine edebilirsiniz.

Natural Insect Repellent Ingredients English2 comments

Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,
Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Tel: +90212 330 9707


Reply
17 Ağustos 2015 10:42

Plastik Kuşkonmaz Dikenleri & Kuş Kovucu Diken Türkiye Satış Merkezi

Kuşları uzak tutmaya yarayan en kullanışlı ürünlerdir. Plastik Kuşkonmaz Dikenleri pencere eşiklerinde,tabela üzerlerinde,pervazlarda çatı kaplama ve benzeri dar alanlarda kullanılır.Kuşları uzak tutmada son derece etkilidir.Plastik Polikarbon Taban plastik esnek dikenli ürünümüz ultraviole korumaya alınmış dayanıklı bir üründür.Okullar,fabrikalar,atölyeler,yüksek binalar,siteler,hastaneler,oteller gibi yerlerde için idealdir.Polikarbon taban üzerine ilave montaj edilmiş plastik çubuklardan oluşan  özel tasarım, güneş ve diğer hava koşullarının yıpratıcı etkisine çok dayanıklı fiziksel bir bariyerdir.Kuşların tünemesini engelleme amaçlı işleve sahiptir.Kuşların konmasını ve yuvalanmasını engelleyen sistemlerin araştırmalar ve bilgi birikimlerimiz sonucunda %100 etkili sistemlerden biri de plastik kuşkonmaz dikenleridir.

Yaz Sezonuna Özel %30 İndirimli Ürünlerimiz için :

1-Plastik Kuşkonmaz Dikenleri & Kuş Kovucu Sistemler " www.plastikkuskonmaz.com "

2- Plastik Kuşkonmaz Dikenleri Türkiye Satış Merkezi " www.pastikkuskonmaz.com "

İletişim & Destek Merkezi

Yetkili : Alp BEYAZGÜL

GSM : 0506 717 78 79

Mail : plastikkuskonmaz@gmail.com


Reply
Yorum Gönder